Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем міста Бахмут

Дата: 10.09.2022 08:47

Шановні мешкаці Бахмутської громади!

Вітаю вас з Днем народження міста Бахмут!

Це свято поєднує всіх, хто тут народився, виріс або колись приїхав і залишився назавжди.

Бахмут – одне з найстаріших міст не лише у Бахмутському районі, але й в Донецькій області. Здавна він славиться досягненнями, що складаються із щоденної сумлінної праці, знань, досвіду і талантів його мешканців.

Цьогоріч світле й радісне свято припадає на суворий воєнний час. Нині Бахмут вдень і вночі потерпає від ворожих обстрілів, багато хто з вас був вимушений залишити рідне місто.

Зараз бахмутяни разом з усім українським народом тримають стрій та дають відсіч ворогу на всіх фронтах. Кожен на своєму місці робить все можливе та наближує день перемоги.

Україна вистоїть і переможе!

Відбудуємо наш Бахмут! Життя яскраво завирує!

Щиро зичу вам скорішого миру, добра, любові, родинного затишку і тепла.

З Днем народження, місто Бахмут!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,