Пошкоджена російським обстрілом Краматорська психіатрична лікарня продовжить надавати допомогу людям

Дата: 08.09.2022 15:09

Краматорська психіатрична лікарня продовжить надавати допомогу людям - попри те, що росіяни зруйнували її будівлю. Варіанти розміщення і функціонування закладу сьогодні обговорював  начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на зустрічі з медиками та керівництвом міста.

- Під час війни вкрай важливо зберегти саму можливість  надавати подібну спеціалізовану допомогу. І попри намагання росіян ми це зробимо, - наголосив очільник області.

Окупанти зруйнували будівлю Краматорської психіатричної лікарні вчора вночі, вдаривши по ній ракетою С300.

- Цей об'єкт не мав жодного стосунку до перебігу війни, але росіян це не зупиняє. Тому вкрай важливо цивільним виїхати у більш безпечні області України. Залишатися на Донеччині вкрай небезпечно, - зазначає Павло Кириленко.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації