Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем воєнної розвідки України

Дата: 07.09.2022 09:30

Шановні воїни-розвідники та ветерани воєнної розвідки!

Вітаю вас із професійним святом – Днем воєнної розвідки України!

Ви бійці «невидимого фронту». Своєю щоденною складною та напруженою працею, що часто буває пов’язана з ризиком для вашого життя, ви зміцнюєте національну безпеку України.

Сьогодні, під час повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну,  ваші глибокі професійні знання та здібності, практичний досвід ведення розвідувальної діяльності, сміливість і кмітливість мають особливо важливе значення для досягнення перемоги над агресором.

Велика подяка кожному з вас за вірність воїнській присязі та сумлінне виконання службових обов’язків.

У день вашого професійного свята щиро зичу вам міцного здоров’я, завзятості та непереможного бойового настрою, успішного виконання завдань та досягнення поставленої мети.

Нехай буде плідною ваша нелегка служба в ім’я перемоги України та встановлення миру на українській землі!

Разом боремось і поборемо!

Голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                                 Сергій Калья