Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем воєнної розвідки України
Шановні воїни-розвідники та ветерани воєнної розвідки!
Вітаю вас із професійним святом – Днем воєнної розвідки України!
Ви бійці «невидимого фронту». Своєю щоденною складною та напруженою працею, що часто буває пов’язана з ризиком для вашого життя, ви зміцнюєте національну безпеку України.
Сьогодні, під час повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну, ваші глибокі професійні знання та здібності, практичний досвід ведення розвідувальної діяльності, сміливість і кмітливість мають особливо важливе значення для досягнення перемоги над агресором.
Велика подяка кожному з вас за вірність воїнській присязі та сумлінне виконання службових обов’язків.
У день вашого професійного свята щиро зичу вам міцного здоров’я, завзятості та непереможного бойового настрою, успішного виконання завдань та досягнення поставленої мети.
Нехай буде плідною ваша нелегка служба в ім’я перемоги України та встановлення миру на українській землі!
Разом боремось і поборемо!
Голова Бахмутської райдержадміністрації,
начальник районної військової адміністрації Сергій Калья