За тиждень відновлено енергопостачання майже 68 тисяч домогосподарств Донеччини, без світла залишаються 92 населених пункти

Дата: 05.09.2022 12:36

Минулого тижня попри обстріли, ракетні та авіаудари аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути електропостачання до 104 населених пунктів. Це дозволило відновити світло для 67 947 родин на Донеччині.

Зокрема за вчора енергетикам вдалося повернути світло в оселі жителів 5 населених пунктів. З електропостачанням 1 815 родин у Покровському та Бахмутському районах.

У Донецькій області тривають активні бойові дії. Без світла поки що залишаються 92 населених пункти, де енергетики не мають змоги працювати та немає дозволу на проведення робіт від військових. Найскладніші напрямки – Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський, Слов’янський.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі