Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем підприємця

Дата: 04.09.2022 09:15

Шановні підприємці Бахмутського району!

Вітаю вас із професійним святом – Днем підприємця!

Своїми ініціативами, відданістю справі ви складаєте фундамент будь-якої громади. Завдяки вам створюються нові робочі місця, наповнюються місцеві бюджети, за рахунок яких фінансується розвиток громад.

Під час повномасштабного збройного вторгнення рф в Україну ви не залишились осторонь. Ви стали до лав Збройних Сил України, вступили до тероборони, займаєтеся волонтерською діяльністю, допомагаєте місцевій владі вирішувати питання у громадах, де склалася кризова ситуація.

Висловлюю щиру вдячність представникам бізнесу, виробникам  Бахмутського району, всім, хто працює на своєму місці та робить все для перемоги над агресором.

Зичу вам миру, родинного щастя, тепла, затишку і добробуту у ваших оселях.

Разом боремося і поборемо!

Все буде Україна!

Голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                              Сергій Кальян