Група «Бахмутський район єднає» передає гуманітарну допомогу громадам Бахмутського району

Дата: 01.09.2022 14:23

На сьогоднішній день з території Бахмутського району евакуйовано або виїхало самостійно майже 90 % населення. Це результат спільної роботи Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації та місцевих військових адміністрації, поліції, ДСНС, волонтерів і благодійних організацій.

Сім’ї, які й досі залишаються в зоні бойових дій, наражають на небезпеку не тільки себе, а й тих, хто їм допомагає виживати в таких важких умовах.

Група «Бахмутський район єднає» гуманітарного штабу Бахмутського району прагне допомогти кожному мешканцю району. Так, сьогодні завдяки підтримці  американської благодійної організації United Help Ukraine отримано гуманітарний вантаж зі Львова:  відвантажено майже 2 тонни вологих антисептичних серветок. Ця гуманітарна допомога буде передана  громадам  Бахмутського району,  де кризова ситуація з водопостачанням, для сімей, які залишилися без води.

Велика подяка всім, хто підтримує та допомагає мешканцям Бахмутського району виживати у складних умовах воєнного часу.