A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які подали заяву на отримання допомоги на проживання через додаток Дія до 30 квітня 2022 та не отримали її

Дата: 01.09.2022 10:24
Кількість переглядів: 105

Фото без опису

 

Внутрішньо переміщені особи, які подали заяву на отримання допомоги на проживання через додаток Дія до 30 квітня 2022 та не отримали її, можуть повторно подати заяву на виплату до 1 жовтня 2022 року

До 1 жовтня триває прийом повторних заяв на виплати від ВПО. Внутрішньо переміщені особи, які до 30 квітня 2022 року подали заяву засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія, та яка не була повністю сформована, у зв’язку з чим внутрішньо переміщені особи не отримали допомогу на проживання.

Для цього внутрішньо переміщеній особі необхідно до 1 жовтня поточного року звернутися особисто до органу соціального захисту населення та подати відповідну заяву. Або надіслати таку заяву засобами поштового звязку.

При цьому, в заяві необхідно зазначити, зокрема номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) або персональні дані одержувача, та підтвердити факт подання через Дію попередньої заяви, що була ще навесні (наприклад скріншот).

Протягом 10 днів з надходження заяви буде призначена допомога.

Відповідні зміни 19 серпня поточного року внесені Урядом до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 № 332.

За матеріалами Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора