За останню добу енергетикам вдалося повернути світло в оселі жителів 10 населених пунктів Донеччини, за тиждень - 108

Дата: 29.08.2022 12:33

Протягом тижня в Донецькій області зберігалася стабільно важка ситуація через активні бойові дії. Попри це з 22 по 28 серпня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково повернути електропостачання до 108 населених пунктів. Знову зі світлом 64 547 родин на Донеччині.

У тому числі за останню добу енергетикам вдалося повернути світло в оселі жителів 10 населених пунктів. З електропостачанням 18 337 родин у Покровському, Краматорському та Бахмутському районах.

Бойові дії на Донеччині тривають. Ворог продовжує спроби просування в Донецькій області. Без світла поки що залишаються 91 населений пункт, де енергетики не мають змоги працювати та немає дозволу на проведення робіт від військових. Найскладніші напрямки – Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський, Слов’янський.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі