ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

Дата: 29.08.2022 09:00

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 з метою увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, які віддали життя за Україну. Дата приурочена до дня виходу українських військових з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року, коли українська армія зазнала найбільших втрат на Донбасі.

Вшановуємо хвилиною мовчання пам’ять учасників АТО, ООС,  усіх воїнів-захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Вшановуємо пам’ять усіх співвітчизників, загиблих у підступній війні, яку розв’язала рф проти України.

Слава героям!

Світла пам’ять загиблим…