Без світла лишаються 87 населених пунктів Донеччини

Дата: 27.08.2022 18:13

26 серпня ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електропостачання 14 населених пунктів у Покровському, Бахмутському та Краматорському районах. Світло повернулось в оселі 9 999 родин Донеччини.

Зокрема, енергетикам компанії, попри безперервні обстріли в області вдалося повернути світло для більше 4545 родин Торецької громади. Ще 2546 Бахмутської громади. Також ремонти виконали для 1973 домогосподарств Слов’янської громади.

Крім того, вчора фахівці енергокомпанії працювали у Авдіївській та Мар’їнській територіальних громадах, що також постійно піддаються обстрілам.

В області продовжуються руйнування енергетичної інфраструктури. Найскладнішими напрямками залишаються Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. Через активні бойові дії та відсутність допуску до виконання робіт для енергетиків поки що без світла лишаються 87 населених пунктів.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі