A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Більше 82 тисяч учнів Донеччини виїхали за межі області

Дата: 25.08.2022 11:55
Кількість переглядів: 93

Фото без опису

 

Підготовка до нового навчального року на Донеччині відбувається в умовах невпинного процесу евакуації, коли щодня з нашої області виїжджають сотні цивільних мешканців.

- На сьогоднішній день вже 82 тисячі учнів тимчасово переміщені з Донецькоі області. З них більше 30 тисяч перебувають за кордоном, а більше 50 тисяч - у більш безпечних регіонах нашої країни, повідомила на брифінгу директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Тетяна Сідашева. 

До початку нового навчального року посилено готуються останні два місяці разом з територіальними громадами. Постійно ведеться моніторинг, де зараз перебувають наші учні, скільки з них вже виїхало з області, скільки поки що залишається. Що стосується учнів, які знаходяться у своїх громадах, то Департамент теж опрацьовує питання, яким чином вони будуть отримувати освіту.

Тетяна Володимирівна акцентувала увагу на тому, що у дітей, які виїхали з Донеччини і знаходяться в більш безпечних регіонах, є можливість відвідувати школи, а отже, безпосередньо спілкуватися з вчителем на уроках і, що саме важливе, соціалізуватися і спілкуватися зі своїми однолітками.

 

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора