Дякуємо всім, хто допомагає мешканцям Бахмутського району подолати труднощі воєнного часу

Дата: 24.08.2022 16:11

З нагоди відзначення Дня незалежності України голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян зустрівся із співробітниками поліції та ДСНС, волонтерами, які у воєнний час допомагають громадам вирішувати гуманітарні питання, під обстрілами евакують громадян до безпечних регіонів.

Від імені мешканців Бахмутського району й себе особисто Сергій Кальян висловив щиру вдячність цим відважним людям і вручив Грамоти Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації.

Дякуємо всім і кожному окремо, хто підтримує мешканців Бахмутського району, допомагає їм подолати труднощі воєнного часу та пережити цю підступну війну.