Став відомий середній розмір пенсій у Донецькій області

Дата: 24.08.2022 15:20

Станом на сьогодні середній розмір пенсій по Донецькій області збільшився до 5589 гривень 22 копійок, повідомила на брифінгу начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталя Рад. Для порівняння, станом на початок року він становив 5022 гривні, тобто зріс в середньому на 567 гривень. За цей час призначено та перераховано індивідуально пенсійних виплат 18 тисячам пенсіонерів, а також зроблено п`ять масових перерахунків пенсій.

На серпень місяць потреба на виплату пенсій загалом становила 4,6 млрд гривень. Загалом з початку року на виплати пенсій в області спрямовано майже 33 млрд гривень.

«Фінансування та виплата пенсій відбувається своєчасно в повному обсязі у встановлені законом терміни, тобто з 4 по 25 число поточного місяця, відповідно до затвердженого графіку через пошту та банк», - наголосила Наталя Рад.