Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем незалежності України

Дата: 24.08.2022 09:12

Шановні мешканці Бахмутського району!

Вітаю  вас з  Днем незалежності України!

Тридцять один рік тому, 24 серпня 1991 року, було ухвалено Акт проголошення незалежності нашої держави, почався відлік нової української історії. За цей відносно короткий в історичному вимірі час Україна пройшла складний шлях становлення та зміцнення  демократичної держави, економічної розбудови і європейської інтеграції.

Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, коли наша країна переживає часи агресії та посягань на незалежність і територіальну цілісність, цей день особливо важливий для кожного, хто вважає себе громадянином і патріотом України.

Нині українці згуртовані, як ніколи, сильні та незламні у своєму прагненні до перемоги над агресором.

Пам’ятаємо! Доля України – це доля всіх нас, хто живе на українській землі, захищає її, з повною віддачею працює заради своїх дітей та онуків, заради  майбутнього нашої держави.

Дорогі земляки! У цей урочистий день бажаю вам мирного неба та щедрої долі.  Зичу кожній родині любові, добра і злагоди.

Нехай День незалежності України єднає всіх українців!

Ми вистоїмо і переможемо!

Слава українському народові!

Слава Україні!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,