Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем незалежності України
Шановні мешканці Бахмутського району!
Вітаю вас з Днем незалежності України!
Тридцять один рік тому, 24 серпня 1991 року, було ухвалено Акт проголошення незалежності нашої держави, почався відлік нової української історії. За цей відносно короткий в історичному вимірі час Україна пройшла складний шлях становлення та зміцнення демократичної держави, економічної розбудови і європейської інтеграції.
Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, коли наша країна переживає часи агресії та посягань на незалежність і територіальну цілісність, цей день особливо важливий для кожного, хто вважає себе громадянином і патріотом України.
Нині українці згуртовані, як ніколи, сильні та незламні у своєму прагненні до перемоги над агресором.
Пам’ятаємо! Доля України – це доля всіх нас, хто живе на українській землі, захищає її, з повною віддачею працює заради своїх дітей та онуків, заради майбутнього нашої держави.
Дорогі земляки! У цей урочистий день бажаю вам мирного неба та щедрої долі. Зичу кожній родині любові, добра і злагоди.
Нехай День незалежності України єднає всіх українців!
Ми вистоїмо і переможемо!
Слава українському народові!
Слава Україні!
З повагою,
голова Бахмутської райдержадміністрації,
начальник районної військової адміністрації Сергій КАЛЬЯН