Ірина Верещук: Вимоги «ПриватБанку» до клієнтів з ТОТ та блокування їх рахунків – неприпустимі

Дата: 22.08.2022 13:03

Протягом останніх тижнів до Мінреінтеграції надходять звернення від громадян – клієнтів «ПриватБанку», реєстрація місця проживання яких – ТОТ Донеччини та Луганщини.

Люди скаржаться, що банк вимагає від них актуалізацію персональних даних. У окремих випадках знову вимагає копію довідки ВПО. Когось примушує обов’язково відвідати відділення. Інакше блокує рахунки.

Подібні вимоги банку та блокування рахунків є неприпустимими, зауважила Віцепрем’єр Ірина Верещук під час наради, що була присвячена цій проблемі.

Мінреінтеграції звернулося до НБУ з проханням розібратися в цій ситуації, та вжити заходів реагування. А також безпосередньо до АТ КБ «ПриватБанк» - вжити заходів щодо припинення актуалізації даних та масового блокування рахунків клієнтів банку, реєстрація місця проживання яких є ТОТ, зокрема в Донецькій та Луганській областях.