A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Міністерство охорони здоров'я України: Дитячий фонд ООН UNICEF Ukraine доставив в Україну 100 000 доз векторної вакцини від COVID-19 Janssen (Jcovden)

Дата: 22.08.2022 13:02
Кількість переглядів: 140

Фото без опису

 

У межах міжнародної ініціативи COVAX Дитячий фонд ООН UNICEF Ukraine доставив в Україну 100 000 доз векторної вакцини від COVID-19 Janssen (Jcovden). Вакцина розподілена та доставлена в 21 область та місто Київ.

До прикладу, Дніпропетровська область отримала 10 тис. доз, Харківська –  6 тис., Чернівецька – 5 тис., Київська та Львівська – по 4 тис. доз вакцини Janssen (Jcovden).

 

Janssen – це векторна вакцина, розроблена фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson&Johnson. Має торговельну назву Jcovden. Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтовано ДНК, що кодує шипоподібний білок вірусу SARS-CoV-2. Потребує температури зберігання від +2 до +8 С. Призначена вона для людей віком від 18 років. В Україні для первинного курсу вакцинації вводять одну дозу.

 

World Health Organization Ukraine навчила понад 100 медичних працівників і тренерів з усіх регіонів для проведення подальших каскадних тренінгів з використання зазначеної вакцини.

 

Нагадуємо, що від початку повномасштабного вторгнення росії Україна отримує вакцини від коронавірусної хвороби тільки безкоштовно у межах COVAX – міжнародної ініціативи, яка сприяє доступу до ефективних і безпечних вакцин від COVID-19 для всіх країн. Поставки від імені ініціативи продовжаться, щоб захистити якомога більше людей в Україні від коронавірусної хвороби.

 

Перелік пунктів та центрів вакцинації від COVID-19 за посиланням – https://bit.ly/vaccinationpoints


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора