ДТЕК за добу повернув світло 6,5 тисячам родин Донеччини

Дата: 20.08.2022 11:54

Упродовж 19 серпня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю та частково відновили електропостачання 9 населених пунктів Донецької області. Знову зі світлом 6,5 тисяча мешканців регіону, який щоденно потерпає від обстрілів та руйнувань внаслідок військової агресії російських окупантів.

На Донеччині тривають активні воєнні дії. Обстріли постійно руйнують електромережі та обладнання. Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький та Бахмутський напрямки залишаються найскладнішими.

Минула доба на Донеччині також була неспокійною. Внаслідок бойових дій та обстрілів без електропостачання залишилися мешканці 8 населених пунктів Бахмутської, Мар’їнської та Авдіївської громад.

Незважаючи на постійну небезпеку з боку російських агресорів, фахівці ДТЕК Донецькі електромережі продовжують повертати мешканцям регіону світло. Минулої доби електропостачання відновили 6480 жителям 9 населених пунктів Торецької, Константинівської, Бахмутської, Мар’їнської та Авдіївської громад.