ГОЛОВА БАХМУТСЬКОЇ РДА, РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПІДПИСАВ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО

Дата: 19.08.2022 16:14

Група «Бахмутський район єднає» Гуманітарного штабу Бахмутського району, який створений при Бахмутській райдержадміністрації,, районній військовій адміністрації та функціонує в місті Дніпро щодня працює над питанням соціалізації внутрішньо переміщених осіб.

Сьогодні, в межах цієї роботи, головою Бахмутської райдержадміністрації, начальником районної військової адміністрації Сергієм Кальяном та головою Благодійної організації «Благодійний фонд «Східноукраїнська діаспора» Артемом Сабаєвим підписано Меморандум про спільну роботу у відповідному напрямку. Мета спільної роботи –  взаємодія та координація діяльності обох сторін, підписантів Меморандуму,  взаємодопомога та отримання позитивного результату в забезпеченні надання соціальної (гуманітарної) допомоги внутрішньо переміщеним особам, які покинули власні домівки з території Бахмутського району. На сьогодні орієнтовна кількість таких осіб тільки в місті Дніпро майже п’ятнадцять тисяч. Підписання Меморандуму дасть можливість розширити коло одержувачів гуманітарної допомоги та підвищити якість  її надання, збільшити кількість донорів як вітчизняних, так і іноземних.