A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Бахмутське міське відділення ФССУ в Донецькій області на постійному зв`язку з потерпілими на виробництві

Дата: 19.08.2022 10:30
Кількість переглядів: 118

Фото без опису

Попри чисельні складнощі, які виникли внаслідок повномасштабного вторгнення росії, Бахмутське міське відділення у короткі терміни налагодило роботу та адаптувало робочі процеси під умови воєнного стану.

З початку війни Бахмутським міським відділенням виплачено понад 68 млн. грн. страхових виплат для більш ніж 1800 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, які перебувають на обліку у відділенні. Такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у наступному місяці за попередній.

З метою недопущення неправомірних витрат коштів Фонду спеціалісти відділення тримають на постійному контролі здійснення страхових виплат. Водночас, для продовження отримання виплат потерпілі на виробництві у свою чергу мають бути на зв`язку з відділенням Фонду.

Враховуючи обставини, у яких опинилися громадяни, в тому числі евакуацію в безпечні місця, зв`язок з відділенням можна тримати за допомогою будь-якого зручного засобу комунікації (Viber, WhatsAp або Telegram тощо).

Для зв`язку з фахівцями Бахмутського міського відділення та проходження  «внутрішньої верифікації» у відділенні діє телефон +38 (050) 285-47-00 або телефон гарячої лінії +38(066) 555-04-92.

Направити звернення можна на електронну адресу відділення baxm.dn@fssu.gov.ua».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора