A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Київ, Львів і не тільки: медичні хаби для евакуйованих з Донеччини стають реальністю Опубліковано 18 серпня 2022 року, 16:30

Дата: 18.08.2022 16:46
Кількість переглядів: 108

Фото без опису

 

Триває евакуація цивільного населення Донеччини. У безпечніші регіони країни виїжджають і лікарі, медичні працівники, евакуюють тимчасово і обладнання, яке сьогодні неможливо використовувати у лікувальних закладах області

- Ми працюємо над питанням максимально ефективного використання евакуйованого обладнання та медичних кадрів у більш безпечних областях, - розповів сьогодні на брифінгу  директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Володимир Колесник . - Створюємо обласні медичні хаби у тих областях, де зосереджено найбільшу кількість переселенців із Донецької області. На базі обласних установ такі хаби створюються у Києві та Київській області, у Львові, Львівській та Івано-Франківській областях.

За його словами, у Києві та Київській області такий хаб створюють із маріупольських лікарень (обласна лікарня інтенсивного лікування, обласний шкіряно-венерологічний диспансер, маріупольська онкологія). На їх базі формується потужний хаб.

- Окремі спеціальності вже працюють і, мабуть, до кінця вересня у нас буде повноцінна база, яка дозволить і проводити хірургічне втручання, і надавати максимально можливу консультативну допомогу, - каже Володимир Вікторович .

На базі обласного територіально-медичного об'єднання аналогічні проєкти реалізуються у Львові і ще трьох районних центрах Львівської та Івано-Франківської областей.

Як повідомлялось раніше, наша обласна травматологічна лікарня вже веде прийом у Кропивницькому.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора