ТУРБОТА ПРО НАСЕЛЕННЯ - ПРІОРИТЕТ РОБОТИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 18.08.2022 13:12

Метою роботи групи «Бахмутський район єднає» Гуманітарного штабу Бахмутського району, створеного при Бахмутскій райдержадміністрації,районній військовій адміністрації  є турбота та надання посильної допомоги всім категоріям наших земляків, але особлива увага приділяється тим, хто потребує сторонньої допомоги. Завдяки налагодженій та плідній співпраці, яка вже становиться традицією, на допомогу піклувальникам, що доглядають за людьми, які потребують сторонньої допомоги, знов прийшли наші друзі зі Британської міжнародної організації HelpAge International. Сьогодні за підтримки молодої та дружньої команди фонду внутрішньо переміщені сім’ї, де є такі  вищезазначені особи,  отримали гігієнічні набори для лежачих хворих. До складу набору входять памперси для дорослих, пелюшки та необхідні засоби гігієни.