A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Евакуюйся вчасно: родина Сімакових з Селидівської територіальної громади виїхала у Світловодськ

Дата: 17.08.2022 15:25
Кількість переглядів: 127

Фото без опису

 

Великою родиною евакуювалася сім‘я Сімакових з Селидівської територіальної громади до міста Світловодськ Кіровоградської області поїздом Покровськ-Дніпро-Кропивницький. 

Враховуючи активні бойові дії і складності прийдешнього опалювального сезону, родина вирішила не наражати себе на небезпеку, бо сім‘я багатодітна і має трьох донечок. Родина не залишила напризволяще і своїх домашніх улюбленців. Евакуюють свого вірного песика, руду кішку та морську свинку. Місця в поїзді вистачає всім. 

По прибуттю родині буде надане безкоштовне житло, харчування, медична, гуманітарна та психологічна допомога, а також допомога в оформленні всіх необхідних соціальних виплат. Сім‘ї буде приділятися вся необхідна увага та підтримка від держави, наголошують у Покровській райдержадміністрації. 

Евакуюйтеся вчасно!  Не перетворюйте себе на мішені! Евакуація рятує життя!

Нагадаємо, Донецька облдержадміністрація закликає всіх бажаючих до участі в онлайновому проєкті #Евакуюйся_вчасно. Його мета – продемонструвати можливість та необхідність евакуації у більш безпечні райони, готовність наших земляків до цього важливого кроку, підтримати тих, хто ще вагається.

Пропонуємо у серпні 2022 року розміщувати на офіційних вебсайтах, а також на сторінках у соціальних мережах, із хештегом #Евакуюйся_вчасно інформацію про те, як відбувається евакуація у вашій громаді чи населеному пункті, про мотивацію людей, які вимушені тимчасово покинути рідну домівку, про можливості виїхати у безпечніші райони і про те, яка допомога надається людям.

 

За матеріалами сайту Донецткої облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора