A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

У безпечніших областях країни вже підготовлено більше 90 тисяч місць для розміщення евакуйованих мешканців Донеччини

Дата: 16.08.2022 17:30
Кількість переглядів: 111

Фото без опису

Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини у більш безпечні регіони України. де готуються приймати вимушених переселенців з нашого краю.

У безпечніших областях країни вже підготовлено більше 90 тисяч місць для розміщення евакуйованих мешканців Донецької області, повідомила сьогодні на брифінгу заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна. 

Враховуючи активні воєнні (бойові) дії, складності прийдешнього опалювального сезону, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.08.2022 № 679-р, триває евакуація населення Донецької області до більш безпечних регіонів України, нагадала  Юлія Олександрівна. А на виконання доручення Уряду в більш безпечних областях вже підготовлено 92,6 тисяч місць для розміщення евакуйованих.

Вона наголосила, що держава не залишає евакуйованих громадян на нових місцях поселення без турботи. З метою подолання складних життєвих обставин після евакуації надаються додаткові соціальні гарантії - безкоштовне житло; безкоштовне харчування; гуманітарна, психологічна та медична допомога.

Також передбачені щомісячна грошова допомога, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 20 березня 2022 р. № 332 (для осіб з інвалідністю та дітей – 3 000 гривень, для інших осіб - 2 000 гривень); разова грошова допомога, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 220 (для осіб з інвалідністю та дітей - 3 000 гривень, для інших осіб - 2 000 гривень); соціальний супровід під час оформлення допомоги від міжнародних організацій через платформу «єДопомога»;

Загалом з 24 лютого 2022 року, після початку повномасштабної агресії російської федерації, з Донеччини евакуювалося вже 1 мільйон 72 тисячі цивільних громадян.

 

За інформацією сайту Донецької облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора