A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

У Дніпрі відкрито медпункт з надання первинної медичної допомоги переселенцям з Бахмутського району

Дата: 15.08.2022 12:10
Кількість переглядів: 132

Фото без опису

 

Відсьогодні, в межах роботи гуманітарного штабу Бахмутського району, розпочато реалізацію ще одного заходу щодо соціалізації внутрішньо переміщених  осіб – надання первинної медичної допомоги.

За ініціативи голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Сергія Кальяна у приміщенні Бахмутської райдержадміністрації, де розміщений гуманітарний штаб Бахмутського району, за адресою: м. Дніпро, проспект Михайла Яворницького, буд.36, відкрито медичний пункт.

Наразі прийом переселенців з Бахмутського району ведеться кваліфікованим медичним працівником КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради», яка, до речі, також є вимушеною переселенкою. До послуг, що можна отримати в медичному пункті в перший місяць його роботи, входять: виписка рецептів за програмою «Доступні ліки», щеплення та маніпуляції, вимірювання тиску, електрокардіографія. Наші медики також проведуть первинний огляд при ОРВІ та санацію поверхневих ран. За можливості пацієнти будуть забезпечуватися ліками. Поступово перелік послуг первинної медичної допомоги буде опрацьовуватися та розширюватиметься.

Допомагаємо і підтримуємо земляків-переселенців не тільки добрими словами, а й справами.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора