Протягом доби ДТЕК повернув світло в оселі 7 тисяч родин у Донецькій області

Дата: 14.08.2022 14:01

За 13 серпня аварійні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електроживлення 13 населених пунктів, що були знеструмлені через обстріли.  Світло повернули у домівки 7 тисяч жителів Донецької області. Незважаючи на постійний ворожий вогонь, фахівці енергокомпанії докладають максимум зусиль задля відновлення пошкоджених електромереж, щойно це стає можливим.

Спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі за останню добу відновили електропостачання у 13 населених пунктів, які були повністю чи частково знеструмлені через обстріли. Це дало змогу повернути світло в оселі 6 975 родин Донецької області.

Основні зусилля енергетики зосередили на Бахмутській громаді, яка зазнає безперервних атак ворога. Попри це, майже щоденно аварійним бригадам ДТЕК вдається відновлювати тут світло. Роботи проводять з дозволу військових. За сутки заживили ще 5 тисяч домогосподарств. А також оперативно відновили пошкоджені після обстрілів мережі у Слов’янській, Селидівській та Мар’їнській громадах.