Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем будівельника

Дата: 14.08.2022 12:30

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника!

Це свято всіх, хто пов’язаний з будівництвом, хто робить наші міста і села оновленими і сучасними, прикрашає вулиці та проспекти архітектурно витонченими спорудами та житловими будинками.

У час повномасштабного російського вторгнення багато будівельників воюють у лавах ЗСУ, тероборони, стали активними учасниками волонтерського руху. Але віримо, що вже у найближчому майбутньому ви повернетеся до своєї мирної праці, будете відновлювати великі й малі українські міста, селища і села.

У день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я та сил, мирного неба, родинного щастя, добра, світлих життєвих обріїв і нових звершень на благо українського народу, в ім’я зміцнення та процвітання нашої держави.

Разом працюємо і робимо все для перемоги України!

Зі святом!

З повагою,