За добу ДТЕК повернув світло в оселі понад 5 тисяч родин у Донецькій області

Дата: 13.08.2022 18:08

За 12 серпня аварійні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електроживлення 8 населених пунктів, які були знеструмлені через обстріли. Знову отримують світло понад 5 тисяч домогосподарств. Фахівці енергокомпанії докладають максимум зусиль задля відновлення світла, щойно це стає можливим.

Протягом доби спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електропостачання для 8 населених пунктів області. Це дало змогу повернути світло в оселі 5 107 родин Донецької області.

Левова частка відновлень – у Бахмутській громаді, яка знаходиться під безперервними обстрілами. Тут заживлені майже 4 тисячі домогосподарств. Енергетикам знову і знову з дозволу військових вдається відновлювати тут світло чи не щоденно. Страждають від наслідків бойових дій й інші громади регіону. Зокрема вчора фахівці енергокомпанії змогли також попрацювати у Авдіївській, Краматорській та Торецькій громадах.