Дайджест від Міністерства соціальної політики України для громадян, які планують тимчасово покинути Україну або вже виїхали за кордон

Дата: 12.08.2022 12:12

Мінсоцполітики нагадує громадянам України, які планують або були вимушені покинути постійне місце проживання у зв’язку з воєнними діями Російської Федерації проти України, про «Дайджест від Міністерства соціальної політики України», на якому розміщено інформацію щодо умов тимчасового перебування громадян України у країнах-партнерах.

Перейшовши за посиланням https://dopomoga-poruch.com/, громадяни України зможуть ознайомитися з офіційною інформацією щодо допомоги, яка надається країнами, зокрема:

інформація щодо отримання статусу на території інших держав, громадянами України;

питання забезпечення житлом;

питання забезпечення фінансовою допомогою;

медичні питання;

питання освіти;

питання працевлаштування;

інформація щодо реєстраційних центрів для переміщених з України осіб та інша корисна інформація.

В один зручний документ зібрано корисну офіційну інформацію про особливості перебування в 154 державах. Він стане в пригоді українцям, які планують тимчасово покинути Україну або вже виїхали за кордон. Дані постійно перевіряються та оновлюються.