Мешканцям Сіверської громади доставлена чергова партія гуманітарної допомоги
9 серпня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян разом з начальником Сіверської міської військової адміністрації Олексієм Воробйовим і начальником Бахмутського районного відділу поліції Дмитром Приступиним доставили мешканцям Сіверської громади гуманітарні продуктові набори та ліхтарики, які в умовах відсутності електропостачання та світла в домівках стануть їм у пригоді.
Під час спілкування з мешканцями Сергій Кальян підкреслив, що в Донецькій області триває обов’язкова евакуація цивільного населення, і вкотре наголосив на необхідності евакуації з району до більш безпечних регіонів України.
Нагадуємо мешканцям Бахмутського району, що є домовленість про безкоштовну евакуацію населення Донеччини до Кіровоградської області.
На вебсайті Бахмутської райдержадміністрації, на сторінці в соціальній мережі Facеbook розміщена інформація щодо дати, маршруту евакуації, контактних телефонів й інших питань стосовно вимушеного переміщення.
Не ризикуйте життям своїм і ваших близьких! Вчасно евакуюйтеся!