У Бахмутському районі триває евакуація населення до більш безпечних регіонів України
На Донеччині, в тому числі й у Бахмутському районі, триває обов'язкова евакуація.
Бахмутська райдержадміністрація, районна військова адміністрація щодня докладає чимало зусиль для проведення безпечної евакуації цивільного населення, взаємодіє з органами місцевого самоврядування, співробітниками національної поліції та ДСНС, благодійними організаціями і волонтерами.
Минулими вихідними евакуйовано 246 осіб, які мешкали на території громад Бахмутського району.
Загалом упродовж останнього тижня до більш безпечних регіонів України було евакуйовано 1 445 мешканців району.
Вже неодноразово повідомляли, що є домовленість про безкоштовну евакуацію населення Донеччини до Кіровоградської області. Пропонуємо інформацію щодо дати, маршруту евакуації, контактних телефонів й інших питань стосовно вимушеного переміщення.
Шановні мешканці Бахмутського району! Не ризикуйте життям своїм і ваших близьких!
Евакуюйтеся вчасно!
ЕВАКУАЦІЯ РЯТУЄ ЖИТТЯ!