У Бахмутському районі триває евакуація населення до більш безпечних регіонів України

Дата: 08.08.2022 15:25

На Донеччині, в тому числі й у Бахмутському районі, триває обов'язкова евакуація.

Бахмутська райдержадміністрація, районна військова адміністрація щодня докладає чимало зусиль для проведення безпечної евакуації цивільного населення, взаємодіє з органами місцевого самоврядування, співробітниками національної поліції та ДСНС, благодійними організаціями і волонтерами.

Минулими вихідними евакуйовано 246 осіб, які мешкали на території громад Бахмутського району.

Загалом упродовж останнього тижня до більш безпечних регіонів України було евакуйовано 1 445 мешканців району.

Вже неодноразово повідомляли, що є домовленість про безкоштовну евакуацію населення Донеччини до Кіровоградської області. Пропонуємо інформацію щодо дати, маршруту евакуації, контактних телефонів й інших питань стосовно вимушеного переміщення.

Шановні мешканці Бахмутського району! Не ризикуйте життям своїм і ваших близьких!

Евакуюйтеся вчасно!

ЕВАКУАЦІЯ  РЯТУЄ  ЖИТТЯ!