Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем військ зв’язку Збройних Сил України

Дата: 08.08.2022 09:30

Шановні воїни військ зв’язку та кібербезпеки ЗСУ!

Вітаю вас із професійним святом –

Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

Війська зв'язку та кібербезпеки  – важлива та найсучасніша ланка української армії. Воїни-зв’язківці забезпечують якісний зв'язок між підрозділами ЗСУ та їх інформаційну безпеку. Ризикуючи власним життям, вони під кулями тягнуть кілометри дротів, налаштовують найскладніші схеми комунікацій. Завдяки їм бойові підрозділи ЗСУ оперативно отримують важливу інформацію та руйнують підступні ворожі плани.

Шановні воїни-зв’язківці, дякую вам за сумлінну службу!

У день вашого професійного свята щиро бажаю вам, перш за все, міцного здоров’я та сил, мирного неба, успішного виконання бойових завдань, вдачі та вагомих досягнень у житті.

Наша віра в перемогу непохитна!

Разом переможемо ворога, і на благословенну українську землю прийде мир!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,