За минулу добу окупанти обстріляли 16 населених пункти Донеччини, зруйновано та пошкоджено 43 цивільні об’єкти

Дата: 01.08.2022 12:00

За минулу добу внаслідок обстрілів російських окупантів постраждали 16 населених пунктів Донеччини.. Проти мирного населення росія застосувала авіаційні ракети, «Урагани», «Гради» та артилерію. Задокументовано 34 удари по житловому сектору й інфраструктурі за добу, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Найбільше влучень  - 11 -  перенесла Авдіївка. Ворог також бив по містах Соледар, Бахмут,  Сіверськ, Миколаївка, Красногорівка, Мар’їнка, смт Нью-Йорк, Північне, селах Ягідне, Предтечине, Курдюмівка, Птиче, Карлівка, Георгіївка, Ласточкине. Зруйновано та пошкоджено 43 цивільних об’єкти - 34 житлових будинки, два поля з врожаєм, аптека, гаражі, автомобілі.