A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Міністерство цифрової трансформації України: віртуальний центр Дія.Бізнес допомагає евакуйованим українцям знайти роботу та житло за кордоном

Дата: 29.07.2022 11:22
Кількість переглядів: 119

Фото без опису

 

Віртуальний центр Дія.Бізнес допоміг 4 000 евакуйованим українцям знайти роботу та житло за кордоном.Фахівці віртуального центру щодня допомагають онлайн знайти роботу, відкрити власну справу та тимчасово перемістити бізнес за кордон. Найчастіше українці звертаються до віртуального центру, щоб зрозуміти, як отримати тимчасовий захист і соціальну допомогу.

Наприклад, на гарячу лінію звернулась громадянка Франції від імені родини свого чоловіка-українця. Потрібно було терміново знайти житло для евакуйованих із зони бойових дій сина, а також мами та бабусі, які мають проблеми зі здоров'ям.

Ще приклад — до центру звернулась мати малолітніх дітей щодо евакуації з гарячої точки України до однієї з країн ЄС, які виплати передбачені та як отримати там тимчасовий захист.

Нагадуємо, що отримати консультацію можна за номерами телефонів:

0800 333 183 (дзвінки безоплатні на території України)

+48 22266 2275 (міжнародний номер, плата за дзвінки береться відповідно до тарифних умов оператора)

А також у чатботі підтримки.

Продовжуємо підтримувати українців у період війни, де б вони не були. І чекаємо на повернення наших громадян додому, в Україну

Проєкт ініційований командами Офіс з розвитку підприємництва та експорту й Дія.Бізнес та втілюється ГО «Консультаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу» за сприяння «Проєкту підтримки Дії», що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора