Звернення голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з нагоди Дня Української Державності

Дата: 28.07.2022 09:30

Шановні мешканці Бахмутського району! Дорогі земляки!

Сьогодні, 28 липня, в День Хрещення Київської Русі – України, ми відзначаємо національне свято – День Української Державності.

Цей день утверджує тисячолітні традиції українського державотворення, яке своїм корінням сягає часів заснування міста Києва та князювання Володимира Великого. Ми спадкоємці засновників Української державності, які понад тисячу років виборювали свою свободу, право будувати незалежну, суверенну державу на рідній землі.

У День Української Державності бажаю вам непохитної віри у власні сили та незламності духу. Щиро зичу вам миру, добра, родинного щастя та світлих життєвих обріїв.

З Днем Хрещення Київської Русі – України!

З Днем Української Державності!

Слава Україні!

Голова Бахмутської райдержадміністрації,