На Донеччині за добу поновлено енергопостачання 9,2 тисячі домогосподарст

Дата: 27.07.2022 15:11

За 26 липня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити електропостачання 9 населених пунктів на Донеччині. Знову зі світлом 9 286 домогосподарств у Покровському, Бахмутському та Краматорському районах. Левова частка відновлень – у Бахмутській громаді, що страждає від постійних обстрілів. Тут енергетики вчергове відновили електроживлення для 6,7 тисяч домогосподарств. Також вдалося повернути енергопостачання для 2,4 тисячі домогосподарств Слов’янської громади. Крім того, енергетики працювали і в Торецькій громаді. Усім їм енергетики змогли відновити світло менш ніж за добу.

В Донецькій області продовжуються масштабні бойові дії. Без світла залишається 321 населений пункт регіону. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі