На території Бахмутського району не припиняється евакуація цивільного населення

Дата: 27.07.2022 08:20

З кожним днем ситуація на території району погіршується. Запеклі бої точаться безпосередньо в населених пунктах, кількість постраждалих збільшується щодня.

Задля збереження життя цивільного населення Бахмутська райдержадміністрація, районна військова адміністрація у взаємодії з гуманітарними організаціями щоденно здійснює евакуацію громадян, але робити це стає все складніше.

Для організації безпечної евакуації людей залучається броньований транспорт. Так, вчора за допомоги ГО БАЗА UA та Фонду Добра та Любові  в броньованому автомобілі евакуйовано 14 мирних мешканців з населеного пункту нашого району, де склалася дуже небезпечна  ситуація. Людей вивезено на більш безпечну територію, де вони мають можливість поїсти та перепочити. Сьогодні вони будуть доставлені до шелтерів Дніпровської та Київської областей.

Шановні мешканці Бахмутського району!

Не наражайте на небезпеку себе, свої сім’ї та тих, хто намагається вам допомогти. Не гайте часу – зробіть вірний вибір!

ЕВАКУАЦІЯ РЯТУЄ ЖИТТЯ!