На обласній нараді обговорили найважливіше: питання евакуації населення та підготовки до зими

Дата: 21.07.2022 13:55

21 липня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій КАЛЬЯН узяв участь у робочій нараді, під час якої начальник Донецької ОВА Павло КИРИЛЕНКО вручив посвідчення очільникам місцевих військових адміністрацій, які раніше були призначені Президентом України на свої посади.

На нараді обговорювалися першочергові завдання, які стоять перед керівниками районів і громад області: евакуація населення до більш безпечних регіонів України та підготовка до зими.

«Завдання непрості, але вони – важливі складові нашого протистояння російському окупанту і нашої спільної перемоги. Тому – переконаний –  будуть виконані», –  підкреслив Павло КИРИЛЕНКО та висловив вдячність кожному, хто у цей непростий для країни час не побоявся взяти на себе відповідальність за свої громади і працює у вкрай складних  умовах.

Разом – переможемо!