A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Мінсоцполітики: до уваги громадян, які подали заявки на виплату від міжнародних організацій через соціальну платформу єДопомога!

Дата: 20.07.2022 12:01
Кількість переглядів: 154

Фото без опису

 

Команда платформи єДопомога провела ряд технічних робіт задля оновлення інформаційних баз і мінімізації технічних помилок, які були пов‘язані з недоліками в інформаційних реєстрах.

 

Тож, хочемо надати відповіді по найпоширенішим питанням щодо статусу заявки при її перевірці на платформі єДопомога міжнародна, щоб уникнути можливих непорозумінь.

 

Статус «Заяву прийнято» – це означає, що вашу заяву прийнято, вона зараз знаходиться в переліку заяв, які успішно надійшли до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Мінсоцполітики. Як тільки одна з міжнародних організацій звернеться щодо виплати категорії громадян, до якої ви відноситесь за соціальним статусом і географічною ознакою, ваші дані будуть передані їй для додаткової соціальної підтримки, про що ви будете напряму проінформовані нею.

 

Статуси «Виплата членам вашої сім’ї вже відбулась від Всесвітня продовольча програма ООН і «Виплата членам вашої сім’ї вже відбулась від Товариство Червоного Хреста України» означають, що хтось із вказаних у заявці членів вашої сім'ї вже отримав виплату. Якщо ця чи інша організація в майбутньому вирішить здійснити наступні виплати, то інформація буде доповнена. Звертаємо увагу на те, що інформація про здійснені виплати отримується від міжнародних організацій.

 

Статуси «Інша Заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації RED ROSE CDS LIMITED» та «Інша Заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації Управління Верховного комісара ООН у справах біженців» ці  – статуси означають, що в заяві, яка подана через платформу єДопомога міжнародна, особа/особи є в реєстрах, уже переданих до міжнародної організації.

 

Важливо! При статусі «Заяву прийнято» заявник може відкликати свою заяву та подати її повторно. Ця можливість може бути корисною, якщо був зазначений невірний IBAN або взагалі не зазначений, якщо були допущені інші помилки або не вся інформація введена.

 

Детальніше про умови допомоги за посиланням

https://aid.edopomoga.gov.ua/terms

 

Соціальна платформа єДопомога створена Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та ПРООН за фінансової підтримки Швеції з метою забезпечення нагальних потреб громадян, які постраждали або були змушені змінити своє місце перебування у зв’язку з агресією рф.

 

Підтримка українців на платформі забезпечується за трьома напрямками:  інформація щодо допомоги від держави, волонтерської допомоги та подачі заявок на виплати грошової допомоги від міжнародних організацій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора