За добу на Донеччині поновлено світло 11 тисячам домогосподарств, без електропостачання лишається 321 населений пункт

Дата: 19.07.2022 14:20

За 18 липня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі Попри активні бойові дії повністю чи частково відновили електроживлення у 13 населених пунктах на Донеччині.

Оселі 11 158 родин у Покровському, Бахмутському та Краматорському районах знову отримують електропостачання. Левова частка відновлень – у Слов’янській громаді, що постійно піддається обстрілам. Майже 9 тисяч родин цієї громади знову зі світлом. Із них майже 7 тисячам світло відновлене менш ніж за добу. Ще 1,7 тисяч були знеструмлені за три дні до того – енергетики не могли потрапити на місце пошкоджень через активні бойові дії.

Поки що без світла лишається 321 населений пункт Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський.

За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі