Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України: українці сім’ями виїжджають із тимчасово окупованих територій – це складно, але можливо

Дата: 19.07.2022 10:32

Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук в ефірі національного телемарафону розповіла, що за добу понад тисячу наших співвітчизників змогли евакуюватися з тимчасово окупованої Херсонщини, переважна більшість – із дітьми.

«Я щиро дякую батькам, які розуміють, що потрібно виїжджати. Так, це складно, але це можливо. Це і є шлях додому!» – підкреслила Ірина Верещук.

Вона нагадала, що наразі залишатися на тимчасово окупованих територіях вкрай небезпечно: окупанти провадять примусову паспортизацію та мобілізацію до ворожого війська, примушують до колаборанства. Нескорених піддають тортурам. Тому треба використовувати будь-які можливості та залишати тимчасово окуповані території.