Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

Дата: 17.07.2022 09:27

Шановні працівники і  ветерани металургійної

та гірничодобувної  галузей Бахмутського району!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників

металургійної та гірничодобувної промисловості!

Цього року ваше професійне свято припадає на час повномасштабної збройної агресії рф проти України. Війна внесла свої суворі корективи в роботу підприємств металургійної та гірничодобувної промисловості: зруйнована частина інфраструктурних об’єктів, призупинені виробничі процеси, працівники евакуйовані до більш безпечних регіонів України.

Але ви сильні та міцні духом люди. Ви вистоїте та здолаєте труднощі воєнного часу!

З нагоди вашого професійного свята щиро бажаю всім вам і вашим рідним міцного здоров`я, сил і стійкості, мирного неба, родинного тепла і затишку,  достатку в домі та здійснення заповітних мрій.

Усі разом працюємо і робимо все для перемоги!

Україна обов’язковo переможе, і на нашу благословенну землю прийде мир!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                           Сергій КАЛЬЯН