Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем бухгалтера України

Дата: 16.07.2022 10:16

Шановні бухгалтери!

Вітаю вас із  професійним святом –  Днем бухгалтера України!

Професійне свято бухгалтерів 16 липня відзначають невипадково: саме цього дня у 1999 році урядом був прийнятий Закон України  «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підкреслює надзвичайно важливу роль цієї професії.

Від вашого професіоналізму, сумлінності,  відповідального ставлення до справи залежить ефективне функціонування та злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації, що має особливо важливе значення зараз, в умовах воєнного часу. Ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків і своєчасність податкових платежів.

З нагоди вашого професійного свята щиро бажаю вам міцного здоров’я та сил, мирного неба, родинного затишку і достатку, успіхів і реалізації ваших планів у професійній діяльності.

Усі разом працюємо і робимо все для перемоги України!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,