333 населених пункти Донеччини залишаються без електропостачання, за добу повернули світло у будинки 1,7 тисяч родин

Дата: 14.07.2022 13:11

Вчора, 13 липня, спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково повернути електропостачання до 8 населених пунктів. Знову отримують електроживлення 1 734 родини у Покровському, Бахмутському та Краматорському районах.

Найбільше відновлень – у Бахмутській громаді, яка щоденно потерпає від артилерійських обстрілів. Окрім того, аварійно-ремонтні бригади енергокомпанії з дозволу військових змогли виконати ряд робіт у Авдіївській, Великоновосілківській, Мар'їнській та Торецькій громадах, що розташовані поблизу лінії фронту.

Без електропостачання наразі залишаються 333 населених пунктів Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський.

(За матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі)