Павло Кириленко: оперативна ситуація по області станом на ранок 13 липня

Дата: 13.07.2022 10:35

Росіяни ведуть постійні обстріли по всій вільній території Донеччини. Найбільше сьогодні потерпає Бахмутський район.

Внаслідок вчорашнього обстрілу приватного сектору Бахмуту одна людина загинула, ще п'ятеро отримали поранення.

Зранку росіяни завдали 2 ракетні удари по житлових кварталах Нью-Йорка, одна з них влучила поруч із дитсадком. Інформації про постраждалих наразі немає.

У Званівській громаді обстріли фактично не припиняються, за добу пошкоджено 5 будинків у Верхньокам'янському і 2 – у Званівці.

Впродовж ночі було гучно у Сіверській громаді. В місті один будинок знищено повністю, ще один – пошкоджено. Без постраждалих.

Також під обстрілами – Краматорський район.

Сам Краматорськ зазнав ракетного удару сьогодні зранку: росіяни поцілили в промзону. Без жертв.

Три ракетні удари росіяни завдали по Костянтинівці – одна людина поранена. Пошкоджено промислову будівлю, суттєво пошкоджений приватний будинок, у кількох навколишніх житлових будинках вибито шибки.

У Черкаській громаді обстріляно Новомиколаївку, пошкоджено дах багатоквартирного будинку. Інформацію щодо постраждалих уточнюємо.

Росіяни б'ють всюди, куди можуть дістати. На Донеччині не залишилось абсолютно безпечних місць.

Прошу всіх цивільних евакуюватися з області! А за кожен свій злочин російські орки будуть відповідати!

#StopRussia

#RussiaKillsCivilians