Міністерство освіти і науки України: про роботу консультаційної телефонної лінії «Вступна кампанія 2022 року»

Дата: 11.07.2022 13:22

За десять робочих днів фахівці Міністерства освіти і науки України опрацювали 900 дзвінків, які надійшли на консультаційну телефонну лінію «Вступна кампанія 2022 року».

Найзатребуваніші запитання громадян з тимчасово окупованих територій:

Як дитині з тимчасово окупованої території пройти навчання за 10-11 клас екстерном?

Як випускнику з АР Крим вступити до українського ЗВО?

Як дитині з Криму отримати свідоцтво державного зразка за 11 клас?

Як учню з тимчасово окупованої території продовжити навчання за українською програмою та отримати табель за 10 клас?

Чи передбачаються спеціальні умови вступу до закладів вищої освіти для мешканців тимчасово окупованих територій?

Консультаційна телефонна лінія МОН «Вступна кампанія 2022 року»

0 (800) 50-45-70.

Звернення громадян також приймаються за адресою електронної пошти  (vstup2022@mon.gov.ua ).

Крім того, можна звертатися за телефоном урядової гарячої лінії – 1545 (для осіб із ТОТ – 0 800 50 44 25).