A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області: Памятка по передачі інформації про нещасний випадок

Дата: 08.07.2022 12:53
Кількість переглядів: 114

Фото без опису

 

Памятка по передачі інформації про нещасний випадок

        Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області повідомляє, що згідно із Законом України «Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування», п.8 «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 337:

 

1. Роботодавець, одержавши екстрене повідомлення про нещасний випадок, та/або гостре професійне захворювання (отруєння), аварію зобов`язаний протягом 2 годин повідомити з використанням засобів зв`язку про нещасний випадок робочий орган виконавчої дирекції Фонду за місцем знаходженням підприємства та не пізніше наступного робочого дня надати на паперовому носії повідомлення згідно з додатком 2.

2. Повідомлення про нещасний випадок надається за місцем настання нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння), а в разі настання нещасного випадку внаслідок події (аварії, катастрофи тощо) під час руху транспортних засобів усіх видів — за місцем реєстрації підприємства (установи, організації):

- територіальному органові Держпраці;

- робочому органові Фонду;

- керівникові підприємства (установи, організації;

- керівникові первинної організації профспілки;

- уповноваженому органові чи наглядовій раді підприємства (у разі її утворення);

- органові ДСНС у разі, коли нещасний випадок стався внаслідок пожежі.

 

Якщо нещасний випадок та/або гостре професійне захворювання (отруєння) підлягають спеціальному розслідуванню, повідомлення додатково надсилається:

- місцевій держадміністрації або органові місцевого самоврядування;

- органові галузевої профспілки вищого рівня;

- органові поліції.

 

       За несвоєчасне повідомлення відділення Фонду про нещасні випадки передбачено накладання штрафу від 8 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян згідно зі  ст. 165-4 Кодексу про адміністративні правопорушення.

 

           Повідомлення можна надати:

- Манойлу Сергію Миколайовичу - страховому експерту з охорони праці Бахмутського міського відділення, тел. +38-050-210-13-32, baxm.dn@fssu.gov.ua;

- Покотило Світлані Михайлівні, начальнику відділу медичних та соціальних послуг Бахмутського міського відділення, тел. +38-050-754-39-73, baxm.dn@fssu.gov.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора