Громади Бахмутського району отримали гуманітарну допомогу від благодійної організації «БФ «АДРА Україна»

Дата: 08.07.2022 11:20

В умовах воєнного стану Бахмутська райдержадміністрація, районна військова адміністрація у співпраці з благодійними організаціями та волонтерами вирішує питання життєдіяльності у громадах Бахмутського району, координує та організовує доставку гуманітарних вантажів для забезпечення населення продуктами харчування.

Завдяки допомозі благодійної організації «БФ «АДРА Україна» громади отримали продуктові набори для мешканців населених пунктів, які  постійно потерпають від обстрілів.

Висловлюємо глибоку вдячність президенту БО «БФ «АДРА Україна» Анатолію Нікітюку, керівнику проекту Роману Плешкуну і всій команді благодійної організації за надання гуманітарної допомоги  мешканцям Бахмутського району, за підтримку громад у кризовій ситуації.