Понад 37 тисяч родин знову зі світлом: ДТЕК відновив електроживлення у 37 населених пунктах Донеччини

Дата: 07.07.2022 15:44

За 6 липня світло знову повернулося до осель понад 37 тисяч родин на Донеччині завдяки роботі енергетиків. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли відремонтувати ряд пошкоджень мереж, вчергове постраждалих від обстрілів, та відновити електропостачання у 37 населених пунктах.

За добу спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково повернули світло до 37 населених пунктів, постраждалих від бойових дій. Це дозволило відновити електроживлення для 37 122 родин у Краматорському, Покровському та Бахмутському районах.

Найбільше відновлень у Костянтинівській громаді – понад 26 тисяч родин. Крім того, понад тиждень майже щоденно з дозволу військових енергетики знову і знову лагодять мережі в Торецькій громаді. За вчора вчергове відновлене живлення понад 6 тисяч домівок жителів цієї прифронтової громади, що постійно страждають від обстрілів.

(за матеріалами ДТЕК Донецькі електромережі)