Для мешканців Соледарської громади доставлено хліб

Дата: 06.07.2022 20:13

В умовах воєнного стану  Бахмутська райдержадміністрація, районна військова адміністрація у співпраці з військовими, правоохоронцями,  рятувальниками та волонтерами вживає дієві заходи задля підтримки мешканців, які все ще не евакуювалися, не зважаючи на вкрай небезпечну ситуацію у зв’язку з постійними обстрілами населених пунктів Бахмутського району.

Голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян і заступник начальника відділу поліції з превентивної діяльності Бахмутського районного відділу поліції ГУНП в Донецькій області Роман Косміна доставили хліб для населення Соледарської громади.

Під час спілкування з мешканцями м. Соледар Сергій Кальян звернувся до них з наполегливим проханням не ризикувати своїм життям і вкотре наголосив на необхідності евакуації з території Бахмутського району до більш безпечних регіонів України.

ЕВАКУАЦІЯ   РЯТУЄ   ЖИТТЯ!