A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Відбулася перша нарада очільника Донецької ОВА з начальниками новостворених місцевих військових адміністрацій Донецької області

Дата: 06.07.2022 14:01
Кількість переглядів: 163

Фото без опису

6 червня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян узяв участь у нараді, яку проводив голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко із очільниками новостворених місцевих військових адміністрацій Донецької області.

Відповідно до Указу Президента України №469/2022 ними керують:

— начальник Шахівської сільської ВА Сергій Сажко;

— начальник Курахівської міської ВА Роман Падун;

— начальник Черкаської селищної ВА Олексій Кривоконь;

— начальник Святогірської міської ВА Володимир Рибалкін;

— начальник Миколаївської міської ВА Юрій Підлісний;

— начальник Лиманської міської ВА Олександр Журавльов;

— начальник Краматорської міської ВА Олександр Гончаренко;

— начальник Комарської сільської ВА Олександр Куропятник;

— начальник Великоновосілківської селищної ВА Сергій Ященко;

— начальник Часовоярської міської ВА Сергій Чаус;

— начальник Соледарської міської ВА Сергій Гошко;

— начальник Сіверської міської ВА Олексій Воробйов;

— начальник Званівської сільської ВА Олександр Білицький;

— начальник Бахмутської міської ВА Олексій Рева.

Призначення на ці посади у цей час — це передусім відповідальність перед українським народом та українською державою. Чинне законодавство дозволяє військовим адміністраціям діяти швидко та ефективно.

Павло Кириленко підкреслив, що обов'язок кожного начальника військової адміністрації — максимально швидко організувати евакуацію цивільних, налагодити чітку співпрацю з правоохоронцями та рятувальниками. А понад усе — ефективно взаємодіяти із військовими на місцях. Довіра, надана очільникам ВА, — це очікування результатів. Головний результат — зупинити ворога і захистити Донеччину.

Також на нараді було наголошено на необхідності підтримки життєдіяльності громад в умовах повномасштабної війни. Очільники місцевих військових адміністрацій Донеччини повинні організовувати доставку гуманітарної допомоги, постійно бути в контакті з мешканцями населених пунктів, розуміти та забезпечувати потреби цивільних і військових. Критично важливо – не допускати фактів колабораціонізму.

«Ми вже доклали чимало зусиль для укріплення області, але попереду ще більше роботи.Наша мета — зупини ворога, відстояти і звільнити Донеччину. Для цього діємо спільно і скоординовано», — зазначив Павло Кириленко.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора